Bilans

Magazyn traktujący o bieżących wydarzeniach politycznych, społecznych i gospodarczych. Gospodarze zapraszają do programu ekspertów, polityków i biznesmanów. Codziennie od poniedziałku do piątku o 17:00 podsumowujemy najważniejsze tematy gospodarcze z kraju i ze świata.

 

Bilans – opis

Magazyn traktujący o bieżących wydarzeniach politycznych, społecznych i gospodarczych. Gospodarze zapraszają do programu ekspertów, polityków i biznesmanów.

 

Bilans – prowadzący

Paweł Blajer – od 2017 roku dziennikarz TVN24, wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego. Obszary, którymi się zajmuje to przedsiębiorczość, prawo spadkowe, dziedziczenie oraz strategia przedsiębiorstwa.

Agata Zamęcka – absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku „Dziennikarstwo i komunikacja społeczna”. W poprzednich latach była związana z TVN Style, TVP Info czy też z Gazetą Wyborczą. Była redaktor naczelną „Kuriera Akademickiego” w TVP Poznań. Od kwietnia 2014 roku związana z TVN24 BIS.

 

Bilans – gdzie oglądać?

Program „Bilans” jest emitowany od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godzinie 17:00. Odcinki magazynu obejrzysz online na platformie VOD TVN24 GO.