Fakty o Świecie

„Fakty o Świecie” to informacyjny program poświęcony w całości tematyce międzynarodowej. Tworzą go reporterzy działu zagranicznego „Faktów” TVN oraz reporterzy TVN24 i TVN24 BiS.

 

Fakty o Świecie - o programie

Najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata, rzetelne analizy i ciekawe opinie – to wszystko w jednym wieczornym pakiecie informacyjnym. „Fakty o Świecie” to program, który w całości poświęcony jest tematyce międzynarodowej. Przygotowują go dziennikarze działu zagranicznego „Faktów” TVN - Anna Czerwińska, Katarzyna Sławińska, Cezary Grochot i Monika Krajewska oraz korespondenci „Faktów”: Marcin Wrona, Maciej Woroch i Andrzej Zaucha. W programie pojawią się także materiały dziennikarzy TVN24 BiS - Macieja Sokołowskiego, Jakuba Loski, Justyny Zuber, Joanny Stempień i Anny Kowalskiej.

 

Fakty o Świecie - prowadzący

Piotr Kraśko – dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem, który przez lata związany był z telewizją publiczną. Był między innymi korespondentem w Brukseli, Rzymie i Waszyngtonie. Przez ponad trzy lata był szefem „Wiadomości”.

 

Michał Sznajder - dziennikarz telewizyjny z wieloletnim doświadczeniem. Przez lata związany z TVN24, gdzie pracował jako reporter specjalizujący się w tematyce międzynarodowej. Relacjonował wydarzenia, które miały miejsce między innymi w Stanach Zjednoczonych, Gruzji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie. Od lutego 2014 roku związany z TVN24 BiS jako prowadzący. Był specjalnym wysłannikiem TVN24 BiS podczas ostatnich wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

 

Fakty o Świecie - gdzie obejrzeć?

„Fakty o Świecie” obejrzysz na antenie TVN24 BiS od poniedziałku do piątku o 20:20, a także na platformie VoD TVN24 GO.